www.cvonline.hu

KONTROLLER

  • A hirdetés 3 napja lejárt

Az IBIDEN Hungary Kft. japán tulajdonú multinacionális gyártó vállalat. Az anyavállalat  több mint 100 éves-, a magyarországi gyár 10 éves múltra tekint vissza. Autóipari beszállítóként dízelmotorok kipufogórendszeréhez gyártunk kerámia alapú részecskeszűrőket.
A vállalat 2005-ben az „Év zöld mezős beruházása”, majd 2013-ban az „Év Befektetője” díjat nyerte el.

Dunavarsányi telephelyünkre jelenleg az alábbi munkakörbe keresünk munkaerőt:

KONTROLLER

Feladatok:

  • Havi és negyedéves zárás támogatása
  • Havi költség elemzések elkészítése
  • Gyártási költségek elemzése
  • Havi és negyedéves riportok készítése.
  • Költségvetések és előrejelzések készítése.
  • Pénzügyi adatok elemzése.
  • Felettesei eseti kéréseinek végrehajtása.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • Angol nyelv középfokú ismerete írásban és szóban
  • MS Office - Excel felhasználói szintű ismerete
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Fejlődési lehetőség
  • Munkába járás támogatása (ingyenes vállalati buszjárat)
  • Egyéb juttatások (pl. melegétkezési hozzájárulás)

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő