www.cvonline.hu

Kontroller

  • A hirdetés 334 napja lejárt

A Zollner Kft. Budapest vonzáskörzetébe a váci telephelyére az alábbi pozícióba keres munkavállalót:

KONTROLLER

 Feladatok:

  • Termék elő-, közbeeső- és utókalkulációk készítése
  • Tényadatok és eltérések elemzése
    Termelési költségelemzés
  • Üzemi eredmény elemzése és folyamatos monitorozása, tényadatok és eltérések elemzése
  • Részvétel az üzleti tervezésben, időszakos és ad hoc elemzések készítése

Amit elvárunk:

  • Aktív magabiztos középfokú angolnyelv-tudás szóban és írásban egyaránt (Interjún teszteljük!)
  • Felsőfokú közgazdasági vagy gazdasági végzettség
  • Kimagasló Excel ismeretek
  • Gyors, pontos, körültekintő munkavégzés, analitikus gondolkodásmód
  • Proaktív személyiség

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Német nyelvtudás
  • SAP ismeret

Amit kínálunk:

  • Korszerű, világszínvonalú munkakörülmények
  • Szakmai kihívást jelentő, változatos munkakör
  • Piacvezető nagyvállalat nyújtotta karrierlehetőség
  • Fiatal dinamikus csapat
  • Versenyképes jövedelem, egyéb juttatási csomag (cafeteria)

Amennyiben csatlakozni kíván csapatunkhoz, bruttó fizetési igényét tartalmazó magyar és német nyelvű önéletrajzát „Vác” jeligével a lenti e-mail címre küldheti Lackner Márta részére.

Helyek Budapest
Vác
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol