www.cvonline.hu

Kontroller

  • A hirdetés 560 napja lejárt

OTP Bank Nyrt.

Kontroller

munkakör betöltésére,

IT és ellátási kiadások (CAPEX, OPEX) kontrolling feladatra

munkatársat keres

Fő feladatok:

  • Pénzügyi tervezés, pénzügyi riportolás kialakítása és működtetése
    • Éves terv elkészítése, koordinálása
    • Prognózisok elkészítése, koordinálása
    • Terv-tény-prognózis riportolás, eltéréselemzés
    • KPI rendszer kialakítása és működtetése
    • Szállítói riportok és elemzések kialakítása és készítése
    • Kiadásokra vonatkozó riportok kialakítása és működtetése
    • Havi beszámolók és vezetői előterjesztések készítése
    • Kapcsolattartás a társterületekkel, adatszolgáltatás koordinációja
  • A beruházási és dologi költség pénzügyi keretek folyamatos kontrollja, menedzsmentje
  • Kiadások elemzése, beszerzések elemzői támogatása csoportszinten
    • TCO modellek készítése, IT és NON-IT eszközök vonatkozásában
    • Javaslatok a társterületek támogatására a hatékony működés javításában
    • Cost-benefit elemzések készítése, készítésének kontrollja és támogatása
    • Részvétel kiemelt beszerzési ügyek elemzői támogatásában
    • Részvétel a bankcsoport és a magyarországi tevékenység kontrolling módszertanának kialakításában, fejlesztésében.
  • A kontrolling módszertan kialakítása és dokumentálása az IT és ellátási kiadások vonatkozásában

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Min. középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Komplex látásmód és elemző készség
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség; együttműködési képesség
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • MS Office magabiztos ismerete
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Kezdeményezőkészség
  • Fejlesztési lehetőségek folyamatos keresése
  • Képesség mind az önálló, mind a csapatban való munkavégzésre

Előnyt jelent:

  • Kontroller munkakörben szerzett tapasztalat
  • IT végzettség / IT területen szerzett tapasztalat
  • Rugalmasság, terhelhetőség

Jelentkezési határidő: 2016. május 31.

Kérjük, küldje el magyar nyelvű pályázati anyagát a Karrierportálunkon meghirdetett munkakörre, jelentkezéséhez használjon Internet Explorer böngészőt. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson a Jelentkezés gombra!

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol