www.cvonline.hu

KONTROLLER

  • A hirdetés 314 napja lejárt

Német cégcsoport tagjaként működő termelővállalat debreceni fiókirodájába

 KONTROLLER

munkatársat keres

Új munkatársunk feladatai:

  • Rendszeres (heti, havi, negyedéves és éves), valamint ad-hoc jelentések készítése (helyi vezetőség illetve a group részére)
  • Közreműködés havi és (negyed)éves zárásokban
  • Termék elő- és utókalkulációk készítése
  • Részvétel a tervezési és év végi előrejelzési feladatokban, elemzési feladatok elvégzése
  • Rendszeres kapcsolattartás a külföldi anyavállalattal
  • Könyvvizsgálatokon és adóvizsgálatokon való aktív közreműködés

Elvárások:

  • Szakirányú (gazdasági) felsőfokú végzettség
  • SAP vállalatirányítási rendszer felhasználói szintű ismerete
  • MS Excel program magas szintű ismerete
  • Magyar és nemzetközi számviteli standardok (IFRS) ismerete
  • Legalább 3 év azonos munkakörben, multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Középfokú és magabiztos angol nyelvtudás
  • Precíz, pontos és proaktív munkavégzés képessége

Előny:

  • Gyártó cégnél szerzett tapasztalat
  • SAP BI rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil nemzetközi háttér
  • Határozatlan idejű foglalkoztatás
  • Nagyfokú önállóság a munkavégzésben

Jelentkezési határidő: 2016.05.18

Kérjük, hogy pályázatát bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre küldje.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő