www.cvonline.hu

KONTROLLER

  • A hirdetés 397 napja lejárt

A Bayer Hungária Kft. Magyarország meghatározó, innovatív vegyipari cége

KONTROLLER

munkatársat keres 1,5 év határozott időre.

Feladatok:

  • Az üzletág gazdasági tevékenységének elemzése, tervezése
  • Havi, negyedéves, éves jelentések, pénzügyi elemzések, beszámolók készítése
  • Előrejelzések és az éves tervezésekben való aktív közreműködés
  • Havi zárásban való részvétel, könyvelés támogatása
  • Vezetői döntések előkészítése

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • 1-3 éves kontrolling vagy pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Szoros határidők melletti precíz munkavégzés
  • Jó analitikus készség, strukturált gondolkodás
  • Önállóság, problémamegoldó képesség
  • Magas szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, Internet)
  • Elkötelezettség, csapatmunka

Amennyiben pozíciónk elnyerte tetszését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát a regisztrációt követően töltse fel az alábbi weboldalra (a Jelentkezés gombra kattintva.)

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű
Elvárt nyelvtudás Angol