www.cvonline.hu

Kontroller

  • A hirdetés 499 napja lejárt

Hiszünk a hosszú távú kapcsolatokban, melyek együttműködésre és megbízhatóságra épülnek.

Hiszünk a szakértelem fontosságában és az ezáltal biztosított minőség erejében.

Hiszünk abban, hogy munkánkkal hozzájárulunk környezetünk védelméhez.

Te hiszel bennünk?

Csatlakozz hozzánk KONTROLLER munkatársnak!

Cégünk, az FCC Environment márkát képviselő .A.S.A. Hódmezővásárhely Köztisztasági Kft. teljes körű hulladékgazdálkodási szolgáltatást nyújt partnereink számára – megtalálva az optimális megoldást ügyfeleink egyedi igényeihez, ugyanakkor valamennyi jogszabályi előírást maradéktalanul betartva.

Szakértelmünket és sikerünket mi sem bizonyítja jobban, minthogy 2015-ben immár 8. alkalommal ítélték a cégünk által képviselt .A.S.A. márkának a Business Superbrands díjat.

KONTROLLER munkatársat keresünk, aki kiváló analitikus gondolkodásával és támogató szerepvállalásával hozzájárul a kontrolling osztályunk feladatainak magas szintű ellátásához.

Te vagy a megfelelő jelöltünk, ha:

  • gazdasági felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • az angol nyelvet napi szinten magabiztosan tudod használni
  • minimum 2 éves gyakorlatod van kontrolling területen
  • ismered és tudod alkalmazni a vonatkozó jogszabályokat
  • az Excel függvények használata nem jelent kihívást számodra
  • kizárólag igényes és precíz munkát adsz ki a kezedből határidőre
  • feladataid ellátása során talpraesett és önálló vagy

 A leendő munkatársunk feladatai:

  • havi, negyedéves és éves IFRS beszámoló összeállítása
  • éves beszámoló elkészítése a magyar számviteli elvek szerint
  • kontrolling riportolási rendszer fejlesztése
  • éves üzleti tervek összeállítása az IFRS szabályoknak megfelelően
  • hatékonysági vizsgálatok elkészítése
  • riportok készítése a menedzsment részére
  • számviteli csoport munkájának támogatása

Amit kínálunk:

  • céges személygépkocsit
  • továbbképzési lehetőséget
  • hosszú távú munkahelyet
  • heti 40 órás foglalkoztatást
  • bejelentett és törvényes munkaviszonyt
  • kellemes munkakörnyezetet

 Munkavégzés helye:

  • Gyál külterülete

Ha bővebb információt szeretnél megtudni cégünkről, kérjük, látogasd meg honlapunkat:Link megjelenítése" target="_blank"> Link megjelenítése

Reméljük, hamarosan munkatársaink között üdvözölhetünk Téged is!

Szakmai önéletrajzod és motivációs leveled - a fizetési igény megjelölésével - az alábbi címre várjuk.

.A.S.A. Magyarország Kft. Toborzás 2360 Gyál, Kőrösi út 53.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol