www.cvonline.hu

Kontroller

  • A hirdetés 582 napja lejárt

Budapesti, tehetségkutatással és –gondozással foglalkozó nonprofit partnerünk keres munkatársat

Kontroller

pozícióba. Partnerünk fő profiljába tartozik a kutatási tevékenység, könyvkiadás és konferenciák, előadássorozatok készítése.

Feladatok:

  • A napi pénzügyi-számviteli feladatok elvégzése
  • Bejövő, kimenő számlák, házi pénztár, bank, vegyes tételek kontírozása, könyvelése
  • Utalási listák, fizetési felszólítások, egyenlegközlők egyeztetése
  • Az Alapítvány adóbevallásainak, egyéb hatósági bevallásainak, beszámolóinak elkészítése
  • Tárgyi eszközök nyilvántartása, leltározási feladatok végrehajtása
  • Egyéb számviteli és pénzügyi analitikus nyilvántartások készítése és egyeztetése
  • Közreműködés havi/éves zárásban, könyvvizsgálatban
  • Egyéb, a munkakörhöz kapcsolódó operatív feladatok

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Mérlegképes könyvelői végzettség és érvényes regisztráció
  • Legalább 5 éves könyvelési tapasztalat
  • Naprakész számviteli, adózási ismeretek
  • Magas szintű felhasználói számítógépes ismeretek (MS Office alkalmazások)
  • Nagyfokú precizitás, alaposság, megbízhatóság, önálló munkavégzés
  • Kiváló együttműködési készség
  • Non-profit területen szerzett könyvelői munkatapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Azonnal betölthető, teljes munkaidős pozíció, határozatlan idejű munkaszerződéssel
  • Fejlődést, tanulást támogató kultúra
  • Pozitív munkahelyi légkör és kiváló irodai munkakörülmények
  • Stabil szervezeti háttér
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:

Jelentkezés: Szakmai önéletrajzával és bruttó fizetési igényét tartalmazó motivációs levelével az alábbi e-mail címen jelentkezhet: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol