www.cvonline.hu

Kontroller

  • A hirdetés 649 napja lejárt

Pomázi Gálfi Béla Nonprofit Kft (pszichiátriai szakkórház)

kontroller

munkatársat keres

FŐBB FELADATOK:

  • riportok, belső kontrolling jelentések, elemzések elkészítése,
  • pénzügy-számviteli területhez tartozó minden külső adatszolgáltatás elkészítése,
  • közreműködés a tervek, előrejelzések elkészítésében és értékelésében
  • eseti jellegű elemzési és gyűjtési feladatok ellátása
  • javaslattétel a költséghatékonyság növelése érdekében

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • szakirányú (közgazdasági, számviteli, pénzügyi) végzettség,
  • hasonló területen szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat,
  • elemző képesség, analitikus gondolkodásmód
  • magas szintű MS Office ismeretek, különösen MS Excel,
  • pontosság, precizitás, önállóság,
  • rugalmasság, proaktivitás

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • jó kommunikációs készség,
  • mérlegképes könyvelői végzettség.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Pomáz

Jelentkezési határidő: 2016. január 10.

Önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő