www.cvonline.hu

Kontroller

  • A hirdetés 375 napja lejárt

Kontroller

Elvárások

  • Főiskolai/egyetemi diploma közgazdasági/számvitel szakirányon
  • Min. 3 éves releváns tapasztalat
  • Magabiztos, kommunikációs szintű angol nyelvismeret
  • MS Office programok magas szintű ismerete
  • Eredményorientált, önálló munkára képes, nyitott személyiség

Előny, de nem feltétel:

  • Könyvvizsgáló cégnél szerzett tapasztalat
  • Számviteli, könyvelési ismeretek
  • IFRS reporting ismeretek
  • Multinacionális környezetben szerzett csoportvezetői tapasztalat

Feladatok

  • Kontrolling jelentések készítése a francia anyavállalat felé angol nyelven
  • Részvétel az éves üzleti terv elkészítésében, forecast riportokban
  • Bevétel és költségelemzések összeállítása, folyamatos terv- tény elemzések
  • Stratégiai döntések támogatása, pénzügyi modellezés
  • A Junior Kontroller szakmai irányítása, támogatása

Amit kínálunk

  • Kreatív, kihívást jelentő változatos szakmai feladatok
  • Stabil alapokkal rendelkező, fejlődést és karriert biztosító hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes kompenzációs csomag: az alapbér mellett szakértői bónusz, cafeteria juttatás, laptop és mobiltelefon, szakmai tréningek

További cég információkért, kérem, keresse fel honlapunkat: Link megjelenítése

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, szakmai önéletrajzát és fizetési igényét tartalmazó jelentkezését 2016. január 14-ig juttassa el a lenti e-mail címre!

Az e-mail tárgya következőt tartalmazza: Jelentkezés Kontroller pozícióra.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő