www.cvonline.hu

Kontroller

  • A hirdetés 568 napja lejárt

Az NHB Bank Zrt.

Számviteli és Bankműveleti Igazgatósága munkatársat keres az alábbi pozícióra

 Kontroller

Feladatok:

  • A Bank havi, negyedéves, éves teljesítmény elemzésének elkészítése és az ehhez szükséges dokumentumok, riportok generálása, ideértve a részletes kamat elemzést és költség bontásokat, vezető információs rendszer riportokat
  • A napi, havi és negyedéves likviditási riportok alapján likviditási elemzés és kamat stressz elemzés készítése
  • Az eszköz-forrás gazdálkodási bizottság üléseihez szükséges mindennemű dokumentum elkészítése a végső döntéshozók számára
  • A bank közép és hosszú távú üzleti stratégiájának készítése, meglévők aktualizálása
  • A bank költségvetésének elkészítése közép és hosszútávra
  • A tény adatok és a költségvetési adatok közötti eltérések elemzése
  • Egyéb, ad-hoc elemzési anyagok készítése, mint pl. gazdasági helyzet, bankszektor és pénzügyi szolgáltatások továbbá ingatlan piaci helyzet

Elvárások:

  • Felsőfokú közgazdasági végzettség,
  • Kontrolling területen szerzett legalább 1 éves tapasztalat
  • Excel táblázatok használatában szerzett magas szintű gyakorlat
  • Precíz, önálló munkavégzés, kockázattudatosság
  • Kiváló elemző készség és analitikus gondolkodás

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség kontrolling, pénzügy vagy számvitel szakirányon
  • Banki kontrolling tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség

Fényképpel ellátott önéletrajzát és motivációs levelét, fizetési igény megjelölésével az alábbi elérhetőségre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő