www.cvonline.hu
Kontroller (Vas megye)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.01.15.
Jelentkezési határidő: 2015.01.17.
Hirdetés azonosító: 886071
lejárt

(Vas)

Pozícióleírás
Nemzetközi hátterű autóipar szektorban tevékenykedő partnerünk számára keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Kontroller/ Pénzügyi elemző

A leendő kolléga feladatai a következők lesznek:
- Költségek tervezése (gyártás), elemzése
- Megtervezett költségek rendszerezése, összesítése
- Döntés-előkészítő riportok, prezentációk készítése
- Megrendelések, szerződések pénzügyi koordinálása
- Árazási tevékenység
- Kapcsolattartás a központi pénzügyi szervezettel

Követelmények
- szakirányú felsőfokú végzettség (pénzügyi/ gazdasági szakirány)
- tárgyalóképes angol nyelvtudás
- 1-4 év releváns tapasztalat
- problémamegoldó képesség
- innovatív gondolkodásmód
- SAP ismeret előnyt jelent