www.cvonline.hu
Kontroller - Üllő
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.01.17.
Jelentkezési határidő: 2015.01.20.
Hirdetés azonosító: 884356
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Nemzetközi ügyfelünk kontrolleri csapata keresi új kollégáját az alábbi feladatokra:

- A havi zárás folyamata során a hozzá tartozó területek operációs-pénzügyi információinak begyűjtése, rendszerezése,
- Transzport és IT költségek elemzése.
- Aktív részvétel a kontrolling rendszer működtetésében, fejlesztésében.
- Részvétel az egyes vállalati területek eredményeinek értelmezésében és elemzésében.
- Részvétel az egyes vállalat területek pénzügyi költségvetésének elkészítésében.
- Ad-hoc riportok és elemzések készítése.

Követelmények
- gazdasági végzettség
- 2-4 év kontrolleri tapasztalat
- angol erős középfok szóban és írásban - külföldi kollégák vannak, céges munkanyelv is angol
- magas szintű MS Excel ismeret
- analitikus képesség
- csapatmunka,
- precizitás,
- stressztűrő képesség
- SAP ismeret előny