www.cvonline.hu
Kontroller - Üllő
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.05.04.
Jelentkezési határidő: 2014.05.07.
Hirdetés azonosító: 721203
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Piacvezető logisztikai szolgáltató partnerünkhöz keresünk új munkatársat KONTROLLER pozícióba:

Legfontosabb feladatai:

-Aktív részvétel a kontrolling rendszer működtetésében, fejlesztésében,
-Az érintett területek eredményeinek értelmezése, bemutatása a vezetés számára,
-Az érintett területek pénzügyi költségvetésének elkészítése, igény szerinti aktualizálása,
-Gazdaságossági kalkulációk készítése,
-Együttműködés az illetékes osztályokkal,
-A felettese által meghatározott egyedi feladatok végrehajtása,
-A kontrolling csapat rendszeres és közös feladataiból részt vállal, a rábízott területek, feladatok önálló ellátása, -Projektek önálló végrehajtása és prezentálása.

Követelmények
- Felsőfokú szakirányú végzettség,
- Legalább 3 év kontrolleri tapasztalat,
- Erős angol nyelvtudás,
- Jó kiállás, határozottság,
- Jó kommunikációs képesség,
- Gyártásban vagy logisztikában szerzett tapasztalat előnyt jelent,
- SAP, Nexon ismeret előny.