www.cvonline.hu

Kontroller termelési területen

  • A hirdetés 1133 napja lejárt

A hazai és a nemzetközi piacon is vezető pozíciót betöltő, karosszéria elemek gyártásával és beszállításával foglalkozó vállalathoz keresünk új kollégát. A folyamatos fejlesztéseknek és beruházásoknak köszönhetően a mai napig családi tulajdonban lévő cégről van szó, mely jövőbe mutató karrier lehetőséget, perspektívát és stabil, kiegyensúlyozott munkakörülményeket biztosít az ott dolgozóknak.

Bővülő csapatukba keresünk felsőfokú végzettséggel és termelői cégnél szerzett pár éves tapasztalattal rendelkező

Kontroller

munkatársat termelési területre.

Feladatok:

  • Részvétel a havi, éves és eseti riportok készítésében,
  • a termelési folyamatok, varianciák elemzése,
  • közreműködés a tervezési folyamatban,
  • termék- és transzferár-kalkulációk készítése,
  • a jelentett adatok elemzése a társosztályokkal együttműködve.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (pénzügyi/közgazdász végzettség előnyt jelent),
  • termelő cégnél szerzett tapasztalat,
  • angol vagy német nyelvtudás,
  • valamely integrált vállalatirányítási rendszerben való jártasság (SAP ismerete előny).

Amit partnerünk kínál:

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag,
  • szakmai továbbképzések, külföldi tanulmányi szerződések,
  • komplex munkakör, kiváló munkakörnyezet, egyedülálló technológia.

Munkavégzés helye: Esztergom

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Esztergom
Kategória Gyártás / Termelés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol