www.cvonline.hu

Kontroller (Szk-6-M)

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.01.27.
Hirdetés azonosító: 1031568
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Feladatok:

  • árbevétellel kapcsolatos folyamatok nyomon követése,
  • költségek elemzése, terv-tényadatok analizálása,
  • havi zárási munkálatokban való részvétel, riportok készítése,
  • kintlevőség-kezelés, riportálás,
  • adatbázis kezelés.

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség,
  • könyvelői, vagy kontrolleri tapasztalat,
  • aktív német beszédképes nyelvtudás, angol alapfokú nyelvismeret; illetve angol tárgyalóképes nyelvtudás, német alapszintű nyelvtudással kiegészítve.

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya