www.cvonline.hu

Kontroller-Somogy megye

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2015.11.12.
Hirdetés azonosító: 986174
lejárt

Multinacionális vállalat részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Kontroller

Feladatok:

  • Tervezések, elemzések és jelentések készítése
  • Részvétel a havi zárási folyamatokban
  • Havi és időszakos kontrolling, statisztikák, kimutatások elkészítése
  • Ad-hoc jelentések és kimutatások készítése
  • Budget tervezés
  • A belső szabályozási rendszer folyamatos fejlesztése
  • HR és készlet kontrolling

Elvárások:

  • Felsőfokú, pénzügyi/gazdasági végzettség
  • Német vagy angol nyelv ismerete
  • Minimum 3 év kontrolling területen szerzett tapasztalat
  • Kiváló számítástechnikai ismeretek: MS Office
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Precíz, önálló munkavégzés, nagyon jó problémamegoldó készség, terhelhetőség

Amit Partnerünk ajánl:

  • Kiemelt alapbér, prémiumokkal és cafeteria rendszerrel kiegészítve
  • Nemzetközi, multinacionális vállalati háttér
  • Rendezett, modern munkakörnyezet
  • Karrierlehetőség

A munkavégzés helye:

  • Marcali

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése. Kérjük, az e-mail tárgymezőjében tüntesse fel a pozíció nevét ,,Kontroller,,.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu