www.cvonline.hu
Kontroller-rendszerszervező
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2016.11.14.
Jelentkezési határidő: 2016.11.15.
Hirdetés azonosító: 1042110
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi pénzügyi partnerünk számára keresünk új munkatársat határozatlan idejű munkavégzésre az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Adatok előállítása, ellenőrzése, rekonsziliálása
  • Specifikáció készítése, tesztelések, új fejlesztések implementációja
  • Adatminőség javítása, megfeleltetése
  • Adatminőségi sztenderdek felállítása, monitorozása, riportolás
  • Tervezési folyamatban való közreműködés, rendszer harmonikus működésének biztosítása
  • Ad-hoc kontrolling riportok készítése, rendszertámogatása, adatigények kielégítése
  • Kontrolling munkafolyamatainak IT támogatása
  • Alkalmazások üzemeltetése, felügyelete
  • Fejlesztési jellegű projektekben való részvétel
  • Elvárások

  • Legalább 3 éves releváns tapasztalat
  • Felsőfokú gazdasági / pénzügyi / informatikai végzettség
  • ORACLE relációs adatbázisok ismerete
  • PLSQL/SQL haladó szintű ismerete és aktív használata
  • Visual Basic programozói szintű ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS Office, Access haladó szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Megbízhatóság
  • Gyors, pontos munkavégzés
  • Önállóság
  • Gyors problémafelismerő- és megoldó képesség
  • Csapatmunkára való készség
  • Előnyök

  • Közgazdász - informatikai végzettség
  • Banki kontrolling tapasztalat
  • SAP, Cognos felhasználói szintű ismerete
  • Amit ajánlunk

  • Karrierlehetőség
  • Emberközpontú, barátságos munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió