www.cvonline.hu
Kontroller-rendszerszervező
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2016.09.21.
Jelentkezési határidő: 2016.09.22.
Hirdetés azonosító: 1042110
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi pénzügyi partnerünk számára keresünk új munkatársat határozatlan idejű munkavégzésre az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Adatok előállítása, ellenőrzése, rekonsziliálása

  • Specifikáció készítése, tesztelések, új fejlesztések implementációja

  • Adatminőség javítása, megfeleltetése

  • Adatminőségi sztenderdek felállítása, monitorozása, riportolás

  • Tervezési folyamatban való közreműködés, rendszer harmonikus működésének biztosítása

  • Ad-hoc kontrolling riportok készítése, rendszertámogatása, adatigények kielégítése

  • Kontrolling munkafolyamatainak IT támogatása

  • Alkalmazások üzemeltetése, felügyelete

  • Fejlesztési jellegű projektekben való részvétel
  • Elvárások

  • Legalább 3 éves releváns tapasztalat

  • Felsőfokú gazdasági / pénzügyi / informatikai végzettség

  • ORACLE relációs adatbázisok ismerete

  • PLSQL/SQL haladó szintű ismerete és aktív használata

  • Visual Basic programozói szintű ismerete

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

  • MS Office, Access haladó szintű ismerete

  • Kiváló kommunikációs készség

  • Megbízhatóság

  • Gyors, pontos munkavégzés

  • Önállóság

  • Gyors problémafelismerő- és megoldó képesség

  • Csapatmunkára való készség

  • Előnyök

  • Közgazdász - informatikai végzettség

  • Banki kontrolling tapasztalat

  • SAP, Cognos felhasználói szintű ismerete

  • Amit ajánlunk

  • Karrierlehetőség

  • Emberközpontú, barátságos munkakörnyezet

  • Szakmai fejlődési lehetőség

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió