www.cvonline.hu
Kontroller (Referenciaszám: PJ3495)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.07.10.
Jelentkezési határidő: 2015.07.12.
Hirdetés azonosító: 919782
lejárt

A világ egyik legnagyobb autóipari beszállítójának móri termelőegységébe keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Kontroller - Mór

Feladatok:
- Termékek árképzése és ellenőrzése
- Elszámoló árak éves felülvizsgálata
- Beszámolókhoz raktárkészlet értékelése
- Termelési eltérés elemzések készítése
- Produktivitás, kieső idő nyomonkövetése
- Kimutatások készítése
- Hó végi zárásokban való részvétel

Elvárások:
- Felsőfokú szakirányú végzettség
- Legalább 3 év gyártó cégnél szerzett önköltség számítási tapasztalat
- Minimum középszintű angol nyelvtudás
- Magas szintű Excel ismeret
- Jó analitikus készség, önállóság

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes fizetés és juttatások
- Szakmai fejlődési lehetőség, képzések, tréningek

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Kovács Alexandra kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.