www.cvonline.hu

Kontroller (QS-6888)

  • A hirdetés 287 napja lejárt

 A Qualysoft csoport egy független informatikai tanácsadó és szolgáltató vállalkozás, mely magyarországi leányvállalatához keres Kontroller munkatársat.

Feladatok:

• Üzletágak havi eredmény-kimutatásának elkészítése (profit és költségközpontok)
• Közreműködés az éves üzleti terv és költségvetés összeállításában
• Projektek terv - tény elemzése
• Havi és éves eredmények elemzése a terv/tény adatok alapján
• Havi pénzügyi és menedzsment riportok, jelentések készítése
• Döntéstámogató riportok készítése a vezetőség felé
• Kapcsolattartás a cégcsoporton belüli pénzügyi, üzleti és számviteli szervezetekkel
• Pénzügyi igazgató támogatása egyéb projektekben
• Ad-hoc riporting

Követelmények:

• Felsőfokú gazdasági végzettség
• Minimum 1-2 év kontrolleri tapasztalat
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás
• Nagyon erős Excel ismeret
• Kiváló elemzőkészség
• Önálló munkavégzés

Előnyök:

• Német nyelvtudás
• MS Dynamics Axapta (DAX) tapasztalat

Amit kínálunk:

• Fiatalos, lendületes csapat

• Kiváló munkahelyi környezet

• Versenyképes bérezés

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése email címre.

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő