www.cvonline.hu

Kontroller munkatárs

  • A hirdetés 623 napja lejárt

Az Adecco a világ, vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, műanyagipari megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Kontroller

Feladatok:

  • Főkönyvi könyvelés kontrolling szempontból történő ellenőrzése, elemzése.
  • Havi kontrolling riportok elkészítése.
  • Készlet kontrolling (készletmozgások és értékelések ellenőrzése, elemzése, adatok gyűjtése és előkészítése a negyedéves önköltség kalkulációnak).
  • Különböző osztályok költésegei az éves tervvel történő összehasonlítása, eltérések elemzése, riportok készítése.
  • Beruházások nyomon követése, kontrolling riportok készítése.
  • Havi előrejelzések előkészítése (eredmény- mérleg és CF terv).
  • Projektek nyomon követése, project budget számviteli budgettel történő összehangolása.
  • Aktív részvétel az éves tervezés folyamatában.
  • Ad-hoc kontrolling riportok készítése.
  • Aktív részvétel a kontrolling riportok fejlesztésében.
  • Részvétel és támogatás audit alatt.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú (közgazdász, pénzügy) főiskolai/egyetemi végzettség.

  • Mérlegképes könyvelői végzettség.

  • SAP rendszer ismeret (pénzügyi, logisztikai modulok).

  • Kontrolling területen szerzett legalább 2-3 éves gyakorlat.

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.

  • Gyakorlat Microsoft Office programokban.

  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat.

  • Kitűnő elemzőkészség, összetett gondolkodásmód.

  • Nyitottság a tanulásra és fejlődésre.

Munkavégzés helye:

  • Komárom-Esztergom megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje azLink megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő