www.cvonline.hu
Kontroller - Miskolc (Referenciaszám: PJ4445)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.06.25.
Jelentkezési határidő: 2016.07.01.
Hirdetés azonosító: 1037032
lejárt

Gyógyszeripari partnercégünk miskolci telephelyére keresünk határozott időre munkatársat az alábbi munkakörbe:

Kontroller

Elvárások:

- Felsőfokú gazdasági végzettség
- Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
- Független munkavégzés
- Jó dokumentálási készség

Feladatok:

- Beruházási projektek pénzügyi tervezése,nyomon követése, riportálása
- Értékcsökkenés tervezés és nyomonkövetés
- Tárgyi eszközök aktiválásának előkészítése, dokumentálása
- Beruházásgazdaságossági számítások végzése
- Eltérések számítása, elemzések készítése
- Évközi előrejelzések, éves, három éves tervek készítésében való közreműködés
- Havi kontrolling zárási munkákban való részvétel

Előny:

- Hasonló területen szerzett tapasztalat
- SAP ismeret

Amit kínálunk:

- Kiemelkedő bérezés
- Választható béren kívüli juttatások
- Dinamikus csapat
- Kiváló munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

Miskolc

Kérjük, magyar nyelvű részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Majzik Csilla kapcsolattartó részére, a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.