www.cvonline.hu

Kontroller (marketing csapatba)

  • A hirdetés 857 napja lejárt

Több közép-kelet európai országban aktív, német tulajdonú nagy múltra visszatekintő csomagküldő cég keres új lehetőségeket kereső

Kontroller

munkatársat marketing csapatába.

Feladatok:

  • Katalógusok és vevők tervezése, elemzése, prognózisok készítése
  • A cég internetes tevékenységének tervezése, elemzése, kontrollja
  • Az online-budget tervezése és felügyelete
  • Heti és havi statisztikák összeállítása
  • Prezentációs anyagok, beszámolók készítése
  • Ad hoc elemzések összeállítása
  • Vezető támogatás

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Analitikus szemléletmód
  • Jó német és angol nyelvtudás
  • Magas szintű MsOffice ismeret
  • Rugalmasság és terhelhetőség
  • Jó kapcsolatteremtő készség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Tanulási és fejlődési lehetőség
  • Rugalmas munkarend
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát magyar és német nyelven, illetve motivációs levelét magyar nyelven a lenti e-mail címre 2015. március 16-ig.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol