www.cvonline.hu

Kontroller (M02kt)

  • A hirdetés 455 napja lejárt

Kontroller

M02kt

Fejér megyei multinacionális autóipari partnercégünk megbízásából keresünk Kontroller munkatársat.

Feladatok:

  • Termelési- és anyagköltség kalkuláció;
  • Új projektek költségkalkulációja;
  • Termékszintű nyereség, és költségelemzés;
  • Költséghelyi költségek tervezése, terv-tény elemzések;
  • Részvétel a Budget, forecast tervezési folyamatban;
  • Megtakarítási riportok készítése, ellenőrzése;
  • Könyvvizsgálói auditok támogatása;
  • Adatbázis létrehozása- és nyomonkövetése az üzleti kifizetések céljából;
  • Év végi leltár előkészítése;
  • Ad-hoc elemzések.
Elvárások:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség;
  • Minimum 3 év gyártó cégnél szerzett önköltség számítási tapasztalat;
  • Középfokú angol nyelvtudás;
  • Erős Excel tudás;
  • Önálló munkavégzés;
  • Termelési gyártókörnyezetben szerzett tapasztalat.

Önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Fejér
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő