www.cvonline.hu

Kontroller - Logisztikai területen

  • A hirdetés tegnap lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Tervezés és kontrolling szakember

részmunkaidőben (heti 30 óra)

Főbb feladatok

Az ingatlangazdálkodás kompetenciájába tartozó tevékenységekkel összefüggő pénzügyi és kontrolling tevékenységek ellátása, beleértve a jelentésszolgálat feladatainak ellátása, úgy mint:

  • ingatlan-tranzakciókkal kapcsolatos számlák és készpénzes tranzakciók adminisztrációjával kapcsolatos tevékenységek nyomon követése
  • a terület költséggazdálkodásának nyomon követése, a jóváhagyott költség keret betartásának ellenőrzése
  • tervezési, jelentési feladatok ellátása,
  • részvétel a havi zárlati feladatokban
  • részvétel a bank controlling rendszereinek működtetésében
  • részvétel a pénzügyi tervezésben, és előrejelzések készítésében
  • pénzügyi és kontrolling feladatokat, folyamatokat érintő szabályozások kezelése
Követelmények, elvárások
  • Felsőfokú gazdasági végzettség (pénzügyi, közgazdasági)
  • Nagyvállalati pénzügy/kontrolling területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Statisztikai jelentésekkel kapcsolatos ismeretek
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Magas szintű Excel ismeretek
  • Analitikus gondolkodás
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Rendszerszemlélet
  • Önálló munkavégzés
Előnyt jelent
  • Kiszervezéssel, kiszervezett szolgáltatásokkal kapcsolatos ismeretek
  • CASIR / SAS / Oracle ismerete előnyt jelent

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.

Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Kontroller, Könyvelő, Pénzügyi elemző, Pénzügyi kontroller, Pénzügyi menedzser, Pénzügyi szakember
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol