www.cvonline.hu

KONTROLLER KOORDINÁTOR

  • A hirdetés 302 napja lejárt

A DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.
Kontrolling Osztálya

munkakörbe munkatársat keres, váci munkavégzési hellyel.

Feladatai:

  • Részvétel az egyes vállalati területek eredményeinek tervezésében, elemzésében; az éves üzleti terv számszaki részének összeállítása,
  • Aktív részvétel a kontrolling rendszer működtetésében, fejlesztésében,
  • A jelentéskészítési rendszer működtetése és fejlesztése,
  • Felelősség a kontrolling jelentések, adatszolgáltatások időben és megfelelő minőségben történő elkészítéséért,
  • Közreműködés a társaság havi költségfelosztásában, utókalkulációk készítésében,
  • Terv/Tény eltérés-elemzések készítése,
  • Ad-hoc riportok, kalkulációk és elemzések készítése.

Feltételek:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség (Közgazdász),
  • 2 év kontrolleri tapasztalat,
  • SAP integrált vállalatirányítási rendszer ismerete,
  • Magas szintű MS Excel ismerete, függvények használata, makrók készítése,
  • Analitikus képesség,
  • Csapatmunka,
  • Precizitás,
  • Stressz tűrő képesség.

Előnyt jelent:

  • SAP BW modul ismerete,
  • Számviteli ismeretek.

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal, végzettséget igazoló bizonyítvány másolatával, bérigény megjelölésével 2016. július 28-ig az alábbi e-mail címen lehet.

DMRV ZRT.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő