www.cvonline.hu

KONTROLLER / KÖNYVELŐ

  • A hirdetés 944 napja lejárt

 A KUHN csoportot 3 stratégiai divízió alkotja az építőgépek, a rakodógépek és a szerszámok (EMCO) terén. Az egyes divíziók egymástól elkülönülten működnek saját szervezettel, de mind a KUHN Holding égisze alatt. A 40 éve alapított KUHN csoport 10 európai országban, összesen 14 céggel végzi sikeresen tevékenységét.

A nemzetközi cégcsoport milliárdos forgalmú, a magyar piacon 1990 óta működő tagjaként a KUHN magyarországi tagvállalatai folyamatosan bővülő tevékenységüknek köszönhetően keresnek munkatársat

 KONTROLLER /KÖNYVELŐ

pozícióba.

Főbb feladatok:

Havi, negyedéves és egyéb rendszeres és ad-hoc riportok elkészítése

Vezetői döntésekhez adatszolgáltatás, a döntés előkészítésében való aktív részvétel

Szoros kapcsolattartás az anyavállalat kontrolling és számviteli osztályaival

Vállalatirányítási rendszerben rögzítési és ellenőrzési feladatok ellátása

Számlázási feladatok

Érkező reklamációk kivizsgálása, szükséges egyeztetések az Ügyfelekkel

Kintlévőségek követése

Egyéb könyvelési feladatok

Elvárások:

Főiskolai vagy egyetemi szakirányú végzettség (közgazdász)

Legalább 5 éves kontrolleri és/vagy könyvelői szakmai tapasztalat

Magas szintű könyvelési ismeretek és számviteli területen szerzett tapasztalat

Az alkalmazandó törvények (különösen a PTK, Számviteli és az Art. ) naprakész ismerete

Biztos német és/vagy angol szakmai nyelvtudás

MS Office kiemelkedő gyakorlati ismerete

Személyiségbeli elvárások:

Kiváló elemzői és szóbeli-írásbeli kommunikációs készség

Teherbíró képesség

Kezdeményező, önálló, felelősségteljes, gyors és pontos munkavégzés

Problémamegoldó képesség, együttműködési és alkalmazkodó készség

Precizitás és analitikus képesség

Mit kínálunk:

Versenyképes juttatási csomag

Fiatal, dinamikus csapat

Stabil vállalati háttér

Határozatlan idejű munkaszerződés alkalmazotti jogviszonyban

Fényképes önéletrajzát várjuk a fizetési igény, valamint a lehetséges munkakezdési időpont megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő