www.cvonline.hu

Kontroller - Kecskemét (Referenciaszám: CSZS-1762)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.11.06.
Jelentkezési határidő: 2016.11.04.
Hirdetés azonosító: 1085555

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági, valamint mérlegképes könyvelői végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett több éves tapasztalat
  • Német nyelv tárgyalóképes ismerete
  • Angol nyelvismeret előny
  • MS Office ezen belül MS Excel magas szintű ismerete
  • Utazási hajlandóság

Feladatok:

  • Részvétel havi zárási folyamatokban, elhatárolások előkészítésében
  • Közreműködés a költségvetés elkészítésében
  • Riportok, havi tényadatok összeállítása, elemzése
  • Havi gyártási költségek számítása
  • Anyagköltségek felügyelete
  • Heti, havi bevételek előrejelzések készítése
  • Belső megbízások, munkahelyek, gyártási segédanyagok rendszerbe történő rögzítése
  • A forgalom alakulásának napi nyomon követése

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Betanulási lehetőség Németországban
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Felelősségteljes, önálló munka, összetett feladatok
  • Családias vállalti kultúra

A munkavégzés helye:

Kecskemét

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállítással foglalkozó multinacionális hátterű nagyvállalat zöldmezős beruházással induló új kecskeméti gyáregységéhez toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és német nyelvű önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét, és a pozícióhoz tartozó CSZS-1762-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)