www.cvonline.hu

KONTROLLER (K-6-M)

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.11.14.
Hirdetés azonosító: 1078348
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

KONTROLLER
(K-6-M)
Szereted a pénzügyi területet?
Fontos számodra a stabilitás?
Szeretnél egy kellemes légkörben dolgozni?

MEGBÍZÓNK:
Svájci érdekeltségű partnercégünk magyarországi gyáregységei több évtizedes múltra tekint vissza. Családbarát szemléletének, nemzetközi jelenlétének, minőségi termékeinek és magas színvonalú ügyfélkiszolgálásnak köszönhetően megalapozta helyét a piacon. Munkavállalói tehát biztos, stabil, fejlődő közegben végezhetik munkájukat. Mindehhez kellemes munkahelyi légkör, versenyképes javadalmazás és sok-sok lehetőség társul.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Bács-Kiskun megye, Kecskemét

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHATSZ:

  • versenyképes juttatási csomag,
  • megbízható munkahely,
  • rugalmas munkabeosztás,
  • versenyképes tudásbázis.

FŐBB FELADATAID LESZNEK:

  • kimutatások, készítése (pénzügyi és termelési kontrolling),
  • támogatás nyújtása szakmai hatósági szakmai vizsgálatok során,
  • Kinnlevőségek nyomon követése, felül vizsgálata,
  • kapcsolattartás a partnerekkel,
  • időszakos leltárelemzés,
  • vállalatirányítási rendszer elemzése, fejlesztése.

AMIT TŐLED ELVÁRUNK:

  • felsőfokú gazdasági végzettség,
  • német vagy angol nyelvtudás,
  • könyvelőként vagy kontrollerként szerzett 1-2 éves szakmai tapasztalat,
  • felelősségteljes munkavégzés,
  • vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Mérlegképes könyvelői vagy adótanácsadói végzettség,

Jelentkezés az alábbi e-mail címen, magyar és idegen nyelvű fényképes önéletrajzzal.
Köszönjük!
NÁLUNK TE VAGY A LEGFONTOSABB!

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya