Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

KONTROLLER
(HR7483160X)

MEGBÍZÓNK:

Nemrégiben megalakult országos lefedettségű vállalkozás, melyet a folyamatos fejlődés jellemez. Tevékenysége elsősorban az ingatlan üzemeltetésre és karbantartásra (hűtési/fűtési rendszerek) vonatkozik, mely mellett széles körű szolgáltatási tevékenységet is nyújtanak.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHAT:

  • Biztos munkalehetőség
  • Bónusz és céges telefon
  • Teljesen új pozíció
  • Nagyfokú önállóság
  • Dinamikus csapat

FŐBB FELADATAI LESZNEK:

  • Költségvetések készítése, számítása és ellenőrzése
  • Fejlesztési, beruházási és üzleti tervek összeállítása
  • Megtérülési számítások végzése
  • Folyamatos változások nyomon követése
  • Kimutatások elkészítése
  • Riportálás
  • Együttműködés a belső osztályokkal

AMIT ELVÁRUNK:

  • Számviteli / pénzügyi középfokú végzettség
  • Néhány éves releváns tapasztalat
  • Kommunikációs szintű aktív angol nyelvtudás
  • MS Office program felhasználói szintű ismerete
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Rugalmasság, precizitás
  • „B” kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat

A POZÍCIÓ BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Pénzügyi területen szerzett felsőfokú végzettség

Ha úgy érzi, hogy szeretne ennek a sikeres csapatnak a tagja lenni küldje el fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi email címre.

A levél tárgyában kérjük jelölje meg a pozíció megnevezését és a hirdetés azonosítóját!

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

KONTROLLER (HR7483160X)

Budapest
Teljes munkaidős
Legalább 2 év tapasztalat
OKJ képesítés

Frissítés dátuma: 27.02.2020

Állás megosztása