www.cvonline.hu

Nemzetközi, gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

KONTROLLER
(HF 12-8402)

pozícióba.

Feladat:

  • Lokális és csoportszintű, sokrétű kontrolling jelentések készítése,
  • Döntések előkészítéséhez szükséges elemzések készítése,
  • Tervezés, előrejelzés,
  • Költséggazdálkodással kapcsolatos feladatok.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Kontrolling területen szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol vagy német nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, biztos háttér,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Versenyképes juttatási csomag.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest délkeleti csücske.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését magyar és idegen nyelvű
önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 12-8402”-es referenciaszám és a pozíció
feltüntetésével a lenti e-mail címre.

Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el
önéletrajzát. Biztosan tudunk Önnek segíteni más lehetőségek kapcsán.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése