www.cvonline.hu

Kontroller - Győr (Referenciaszám: NB-1737)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.01.22.
Jelentkezési határidő: 2017.01.18.
Hirdetés azonosító: 1080572

Feladatok:

  • Kontrolling rendszer működtetése, együttműködve a társosztályokkal
  • A termékek önköltségének megbízható nyomonkövetése, optimalizálások előkészítése
  • Ad hoc kimutatások készítése
  • Elemzések összeállítása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség / Középfokú végzettség, több éves szakmai tapasztalattal
  • Néhány éves szakmai tapasztalat
  • Min. középfokú német vagy angol nyelvtudás
  • Számítógépes ismeretek

Előny:

  • ProALPHA ismeret
  • Termékkontrollig területén szerzet tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Biztos munkahely egy nemzetközi hátterű nagyvállalatnál

Munkavégzés helye: Győr

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. győri partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzait e-mailben, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó NB-1737-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)