www.cvonline.hu

Kontroller-Győr (Referenciaszám: NB-1520)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.18.
Jelentkezési határidő: 2016.10.07.
Hirdetés azonosító: 1044267

Feladatok:

  • Teljes körű kontrolling támogatás
  • Negyedéves, féléves, éves üzleti tervek összeállítása
  • Ad hoc kimutatások készítése
  • Elemzések összeállítása

Elvárások:

  • Főiskolai végzettség (pénzügyi vagy számviteli)
  • Néhány éves szakmai tapasztalat
  • Min. középfokú német/angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Számítógépes ismeretek (Excel)

Előny:

  • Navision vállalatirányítási rendszer ismerete

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Szakmai és nyelvi továbbképzés
  • Biztos munkahely egy nemzetközi hátterű nagyvállalatnál

Munkavégzés helye:

Győr

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. győri partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzait a lenti e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó NB-1520-as referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Győr
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő