www.cvonline.hu

Kontroller /gyártó vállalatnál/

  • A hirdetés 653 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari termékeket gyártó, európai tulajdonban lévő Partnerünk megbízásából az alábbi pozícióba keresünk jelöltet

Pozíció leírása:

Eredmény- és költségelemzések, terv-tény kimutatások készítése;
Közreműködés a vezetői információs rendszerhez kapcsolódó elemzések készítésében;
Közreműködés a vállalati éves terv összeállításában;
Hó végi egyeztetések;
Árkalkulációkban, önköltségszámításban részvétel;
Elemzések, prezentációk összeállítása;
Kapcsolattartás az anyavállalattal.

Követelmények:

Szakirányú felsőfokú végzettség
Kontrolleri tapasztalat, lehetőség szerint gyártó vállalatnál
Angol és német nyelvtudás (egy egyik lehet erősebb)

Munkavégzés helye:

Mosonmagyaróvár környéke, Győr-Moson-Sopron megye (Győrből is bejárható távolság)

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Motiváló bérezés
Győrből, Mosonmagyaróvárról a bejárás támogatása
Cafeteria
Költözés esetén albérleti támogatás

Ideális pályázó:

Jó elemző- és szervezőkészséggel rendelkezik
Jó kommunikációs képességű
Önálló munkavégzésre képes
Rugalmas

Helyek Mosonmagyaróvár
Győr
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Egyéb hasonló állások Önnek
Bér és TB ügyintéző (4 órás, XI. kerület)

Trenkwalder Kft

A Schindler Hungária Kft.-hez keresünk Bér és T...

Adobe Experience Manager fejlesztő - Győr/Budapest (Referenciaszám: RE-2080)

Man at Work Kft.

Feladatok:  Az Adobe Experience Manager keretre...
Győr, Budapest, Győr-Moson-Sopron, Pest

Gyakornok - Személyügyi marketing

AUDI HUNGARIA Zrt.

A személyügyi marketing célja, hogy a legkiváló...
Győr