www.cvonline.hu

Kontroller gyakornok

  • Az álláshirdetés 29 napja lett aktiválva

Utolsó éves hallgató leszel és gyakorlati lehetőséget keresel? Jelentkezz hozzánk és szerezz valódi tapasztalatot pénzügy-kontrolling területen!

Kontroller gyakornokot

keresünk!

Az alábbi feladatok várnak Rád:

  • Riportok készítése a pénzügyi csapat számára

  • Részvétel a vállalati pénzügyi tervek elkészítésében

  • Szerződések és számlaalapok ellenőrzése

  • Részvétel a vállalat új kontrolling rendszerének kialakításában

  • Terv/tény adatok folyamatos összevetése, eltérések elemzése,

  • Kimutatások, elemzések elkészítése, költségek folyamatos vizsgálata,

  • Adatok szolgáltatása a társosztályok és a management számára,

  • Kapcsolattartás és együttműködés a társosztályokkal

Amit Tőled kérünk:

  • Heti 20 órás munkavégzés

  • Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony elsősorban pénzügyi, kontrolling szakirányon

  • Célod az, hogy a későbbiekben is kontrollerként dolgozz

  • Erős felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek (Windows, Word, Excel) különös tekintettel Excel-re hiszen a munka nagy részében ezzel kell dolgoznod

  • Kiváló problémamegoldó képesség

  • Precíz-pontos felelősségteljes munkavégzés

  • Csapatjátékos, pörgős attitűd

Amit kínálunk:

  • Kimagasló diákórabért 1200Ft-tól

  • Szakmai fejlődésedben segítünk

  • Tanulmányaid után akár teljes munkaidős pozícióban folytathatod karriered nálunk

  • Kiváló csapatunk fog segíteni Téged feladatok elsajátításában

  • Modern, fiatalos munkakörnyezetben fogsz dolgozni

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és megfelelsz az elvárásoknak, kérjük, küld el önéletrajzodat a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Magyarország
Kategória -