www.cvonline.hu

Kontroller (f/m)

  • A hirdetés 132 napja lejárt

A CARL ZEISS VISION HUNGARY KFT
A ZEISS Vision Care Business Group kereskedelmi csapatának erősítése érdekében,
budapesti telephelyünkre

munkatársat keresünk az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Kontrolling elemzések, kimutatások készítése
  • Döntéstámogató reporting feladatok a vállalatvezetés irányába
  • Közreműködés a havi/éves zárási feladatokban
  • Részvétel az éves budget tervezésben
  • Ad-hoc adminisztratív feladatok
  • Együttműködés a társosztályokkal

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség
  • Min. 2-3 éves, kifejezetten kontrolling területen szerzett tapasztalat
  • MS Office programok (Word, Excel, Outlook, PPT) erős, felhasználói ismerete
  • Aktív, tárgyalóképes (középszintű) ANGOL nyelvtudás szóban és írásban
  • Proaktivitás, rendszerben való gondolkodás képessége
  • Önálló munkavégzésre alkalmas személyiség
  • Nagyfokú terhelhetőség,precizitás, megbízhatóság
  • Együttműködő személyiség, csapatszellem

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások (Cafeteria)
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség multinacionális környezetben
  • Dinamikus, motivált, támogató csapat és vállalati légkör
  • Nemzetközi munkatársi kapcsolatok

Ha érdeklődik a társaságunknál meghirdetett pozíció iránt, kérjük, hogy jelentkezzen online. Töltse fel Önéletrajzát és Motivációs levelét magyar és angol nyelven!

CARL ZEISS VISION HUNGARY KFT
Humánpolitikai Osztály
4700 Mátészalka, Ernst Abbe utca 1-2.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő