www.cvonline.hu

Kontroller Értékesítési Területre

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.06.22.
Jelentkezési határidő: 2016.07.05.
Hirdetés azonosító: 1052905
lejárt

Vezető gyártó partnerünk keresi értékesítési divíziójának pénzügyi kontroller kollégáját regionális feladatkörökkel Budapesten.

A feladatokról

Értékesítési Kontrollerként fontos lesz megérteni a termék és az értékesítési tevékenység működését, a piaci igényeket és az ügyfelek elvárásait, hogy pénzügyi szempontból tudja támogatni a vezetőség döntéshozatalát. Napi szinten kell majd riportokat és elemzéseket készítenie a csapat működéséről regionális szinten. Kontrollerként rálátása lesz az egyén pénzügyi folyamatokra, főleg a könyvelési és számlázási területen, emellett az auditokban való részvétel is fontos része lesz a feladatainak.

Akit keresünk

Ügyfelünk értékesítési területen tapasztalt pénzügyes kollégát keres bizonyított kontrolling képességekkel és folyékony angol nyelvtudással. A nemzetközi számviteli szabályok – IFRS – ismerete előny, továbbá tapasztalat regionális / group kontorllingban szintén pluszt jelenthet a pályázatnál.

Amit ajánlunk

Ügyfelünk remek tréning programokkal és szakmai előrelépés hosszú távú lehetőségével kompenzálja az új Értékesítés Kontroller kollégát, a versenyképes bérezés és egyéb juttatások mellett.

Pályázás

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, kérem jelentkezzen angol nyelvű önéletrajzával a honlapunkon keresztül.
Munkavégzés helye: Budapest