www.cvonline.hu

Kontroller (Debrecen)

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.01.26.
Hirdetés azonosító: 1082019

Kelet-Magyarország egyik legnagyobb HR-szolgáltató cége, mely országosan 13 irodából álló hálózattal rendelkezik, saját csapatába keresi munkatársát az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Vezetési döntések előkészítéséhez szükséges elemzések készítése
  • Részvétel havi, negyedéves és éves jelentések elkészítésében, valamint az üzleti tervezésben
  • A cégcsoportba tartozó társaságok gazdálkodási/pénzügyi/számviteli és kontrolling ellenőrzése, valamint egységes működési elvek és működési modellek működtetésében való aktív részvétel
  • Kontrolling rendszer fejlesztésének aktív támogatása
  • Pénzügyi elemzések, modellek készítése
  • Likviditás és cash flow menedzsment feladatok
  • Riportok összegyűjtése, elemzése, riportok-kimutatások készítése (ad hoc jeleggel is)
  • Mérleg és eredmény kimutatások ellenőrzése
  • Kintlévőségek monitoringja, elemzése
  • Részvétel a clgcsoport minőségirányítási feladatainak elvégzésében
  • Részvétel üzleti tervezésben
  • Terv/tényadatok elemzése, utókalkuláció elkészítése
  • Eredményadatok elemzése, a menedzsment támogatása

Elvárások:

  • Pénzügyi/gazdasági felsőfokú végzettség
  • Minimum 2-3 év munkatapasztalat hasonló munkakörben
  • MS Office programok, különösen Excel magas szintű ismerete
  • Mérlegképes könyvelői végzettség előny
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Gyorsaság, terhelhetőség
  • Önálló munkavégzés
  • Kiváló elemzőkészség, logikus gondolkodás
  • Novitax könyvelési rendszer ismerete előny

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció nevének tárgy mezőben történő feltüntetésével!