www.cvonline.hu

Kontroller - Budapest

  • A hirdetés 216 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Az UniCredit Leasing Hungary Zrt. sikerorientált, motivált munkatársat keres az   alábbi munkakörbe.

Kontroller

Főbb feladatok

  • a lízingcsoport költség számláinak ellenőrzése, a kifizetési folyamat koordinálása;
  • rendszeres és ad hoc riportok készítése;
  • elhatárolások megadása, együttműködve a számviteli és kontrolling területekkel;
  • részvétel a budget elkészítésében, tervezési feladatok;
  • DQM (adat minőség biztosítási) feladatok ellátása;

Követelmények, elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett 3-5 éves tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office használat (erős excel ismeret preferált)
  • Közép szintű Angol nyelvtudás
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Megbízható, precíz munkavégzés

Előnyt jelent

  • Cost Controlling, vagy Riporting, vagy Kontrolling, vagy Számviteli területen szerzett tapasztalat
  • Advise Soft ismeret

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • hosszú távú stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol