www.cvonline.hu

Kontroller [BAB-IK01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.09.18.
Jelentkezési határidő: 2014.10.14.
Hirdetés azonosító: 809566

Focus consulting

Megbízónk

Multinacionális, stabil hátterű megbízónk gyárába keresünk önálló, széles látókörű, analitikus gondolkodású munkatársat Kontroller pozícióba.

Feladatok

- A logisztikai folyamatokhoz kapcsolódó kontrolling feladatok ellátása.
- Éves költségvetés elkészítése és követése.
- Napi, havi, negyedéves beszámolók készítése.
- Önköltség számítások készítése.
- Pénzügyi zárásokban való aktív részvétel.
- Elemzések- és kalkulációk készítése.

Elvárások

- Felsőfokú végzettség (közgazdász, pénzügy - számvitel).
- Középfokú angolnyelv-tudás.
- Minimum 2 éves kontrolling területén szerzett tapasztalat.
- MS Office: Excel magas fokú ismerete (függvények ismerete elengedhetetlen), Power Point felhasználói szintű ismerte.
- Felelősségteljes, precíz, gyors, önálló személyiség összefüggés, analitikai érzék.

Előny

- JDE vállalatirányítási rendszer ismerete.
- Francianyelv-tudás.

Egyéb

Amit megbízónk kínál:
- Szakmai fejlődés lehetősége.
- Inspiráló szakmai kihívások és csapatmunka, barátságos munkakörnyezet.

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió