www.cvonline.hu

Kontroller Asszisztens

  • A hirdetés 396 napja lejárt

A NEXON a bér- és humánügyvitel szakértője, évtizedek óta piacvezető a szoftverfejlesztésben, átfogó megoldásokat nyújt a teljes HR életutat lefedő bér- és humánügyviteli folyamatok kezelésére. Innovatív HR önkiszolgáló felületek, megbízható outsourcing-szolgáltatások állnak ügyfeleink rendelkezésére.
Megbízónk egy hazai, pénzügyi szektorban működő vállalkozás, melynek részére a következő pozícióba keresünk munkatársat:

Főbb feladatok:

  • közreműködés havi riportok elkészítésében,
  • ad-hoc jelentések/adatszolgáltatások készítése,
  • vállalatcsoport adatainak, költségeinek és bevételeinek elemzése,
  • folyamatok kiépítésében való aktív részvétel,
  • részvétel pénzügyi vállalkozás kötelező jelentéseinek elkészítésében,
  • eseti számviteli teendők ellátása.

Követelmények:

  • gazdasági felsőfokú végzettség,
  • alapos számviteli tudás,
  • analitikus gondolkodásmód,
  • jó kapcsolatteremtő- és kommunikációs képesség,
  • képesség önálló és csapatban történő munkavégzésre,
  • számítógépes irodai alkalmazások felhasználói szintű ismerete (Excel, Word, SAP, Outlook).

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén megbízónknak való továbbításához.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő