www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 915482
lejárt
Tech People FEJLÉC

Nemzetközi autóipari beszállító Partnercégünk részére keresünk, hosszú távra  Kontroller munkatársat.

A világ legnagyobb, utasvédelmi berendezéseket gyártó, skandináv munkakultúrával rendelkező cégcsoportja számára  fontos, hogy az alábbi feladatokat  megfelelő szakmai tudással el tudja látni a leendő munkatárs:
  • Aktív részvétel a kontrolling rendszer működtetésében, fejlesztésében,
  • Az érintett területek eredményeinek értelmezése, bemutatása a vezetés számára,
  • Az érintett területek pénzügyi költségvetésének elkészítése, igény szerinti aktualizálása,
  • Gazdaságossági kalkulációk készítése,
  • Tervezés, terv-tény összehasonlítás, elemzés-ellenőrzés,
  • Havi pénzügyi zárások, jelentések készítése,
  • Adatszolgáltatás belső és külső használatra,
  • A jelentési rendszer folyamatos fejlesztése, utánkövetése,
Amennyiben az alábbiakban felsorolt tudással, képességekkel is rendelkezik, kérem küldje el számomra a szakmai önéletrajzát:
  • Felsőfokú pénzügyi-számviteli végzettség
  • Kontrolling területen szerzett legalább 3 éves releváns tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Magas szintű MS Office, kitűnő Excel ismeret
  • Elemző készség
  • Pontosság, precizitás, lelkiismeretesség
A cég a következő csomagot ajánlja ezért:
  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos légkör
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Dinamikusan fejlődő munkakörnyezet
A munkavégzés helye: Sopron környékén.

Várom szakmai magyar és angol nyelvű önéletrajzát

Tech People LÁBLÉC

Egyéb hasonló állások Önnek
Data Scientist (Internal audit)

Exact Solutions Kft.

PartnerOur partner is a global financial servic...
Budapest

Gyakornok az IT innovációs labor és webfejlesztés területén

AUDI HUNGARIA Zrt.

Az Audi Hungaria szerves részeként működő infor...
Győr

Bérszámfejtő

Trenkwalder Kft

25 éves múlttal rendelkező partnercégünk számár...