www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.09.20.
Hirdetés azonosító: 822338
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk, az intézményi bútorozás egyik vezető gyártó és kereskedelmi cége
dinamikusan fejlődő üzletágaihoz keresi új munkatársát

Kontroller

munkakörbe.

A cég 1991-ben alakult, mintegy 130 munkatársával, és a majd 2 milliárd forintos éves forgalmával, valamint a folyamatos fejlesztések eredményének köszönhetően a hazai fémbútorgyártás egyik kiemelkedő képviselőjévé vált.

Feladatok:

•    Ügyvezető - tulajdonosok döntéseinek előkészítése
•    Kontrolling működtetése, továbbfejlesztése
•    Banki kapcsolattartás
•    Szállítókkal-vevőkkel való kapcsolattartás
•    Havi - negyedéves - éves tervek jelentések készítése
•    2 könyvelő és egy munkaügyes munkájának felügyelete
•    Beszerzési osztály munkájának felügyelete
•    Éves beszámoló elkészítése

Elvárások:

•    Vállalat-finanszírozási gyakorlat megléte a banki vagy a vállalati oldalról.
•    A magyaron kívül legalább egy nyelv középfokú ismerete szükséges, nemzetközi munkavégzési gyakorlat és az angol nyelvtudás előnyt jelent.
•    Legkevesebb 2-3 éves szakmai gyakorlat kizárólag termelő és/vagy kereskedő vállalatnál.
•    Könyvvizsgáló cégnél szerzett minimum 2 év tapasztalat előnyt jelent.
•    Szakirányú közgazdasági végzettség, kizárólag a Budapesti Corvinus Egyetem vagy  Budapest Gazdasági Főiskola Pénzügyi és Számviteli Kar
•    Kizárólag fényképes önéletrajzokat értékelünk

Előnyök:

•    Családias légkör
•    Előrelépési lehetőség
•    Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:

•    Zsámbék

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el nekünk önéletrajzát!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Pest