www.cvonline.hu

KONTROLLER (6677)

  • A hirdetés 881 napja lejárt

A Pannon-Work Zrt. multinacionális megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe, 6 órás munkavégzésre Veresegyházra:
Kontroller

Feladatok:
•1000 fős vállalati bértervek, előrejelzések elkészítése, tényadatok vizsgálata terv-tény összehasonlítások alapján
•Részvétel javadalmazási koncepciók kidolgozásában, stratégiai modellek, kalkulációk készítésében; vonatkozó jogszabályváltozások követése, hatásuk előrejelzése
•Operációs területhez kapcsolódó kisebb költségcsoportok tervezése, alakulásának folyamatos figyelemmel kisérése, elemzése
•Havi pénzügyi zárásban való aktív részvétel
•Egyéb kontrolling feladatok ellátása

Elvárások:
•Felsőfokú iskolai végzettség – gazdasági szakirány (pénzügy, HR)
•Minimum 2 év szakmai tapasztalat - bérszámfejtés, elemzésben, kontrolling munka
•Középfokú aktív angol nyelvtudás
•MS Excel magas fokú ismerete
•Magabiztos költségszámítási és számviteli ismeretek
•Precizitás, pontosság, megbízhatóság, csapatmunka
•Kitűnő elemzőkészség
•Oracle ismerete előnyt jelent

Munkavégzés helye:
Veresegyház (Budapesttől kb. 20 km-re)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése email címre.
Kérjük a tárgyba írja bele: „Kontroller”.
Érdeklődni a következő telefonszámokon lehet: 06 1/ 381-1048

Helyek Pest
Kategória -