www.cvonline.hu

Kontírozó könyvelő (Referenciaszám: HM-1091)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.08.24.
Jelentkezési határidő: 2015.04.11.
Hirdetés azonosító: 879846

Feladatok:

  • Bejövő számlák formai és adójogszabályok szerinti ellenőrzése
  • Kimenő számlák adójogszabályok szerinti kiállítása
  • Számlák integrált vállalatirányítási rendszerben (SAP BO) történő rögzítése
  • Könyvelési anyagok előkészítése a német könyvelő részére
  • Kapcsolattartás a német könyvelővel
  • Statisztikák készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi/számviteli végzettség és/vagy mérlegképes könyvelői végzettség
  • Német gazdasági nyelv tárgyalási szintű ismerete (kiváló német nyelvtudás)
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat (kontírozó könyvelői)
  • Precizitás, rugalmasság, megbízhatóság, terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • SAP BO ügyviteli rendszer ismerete
  • Német könyvelési és számviteli szabályok ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés + cafeteria
  • Vállalati célok elérése esetén 13. és 14. havi fizetés
  • Biztos munkahelyi háttér

Munkavégzés helye:

Győr

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik győri Partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és német nyelvű önéletrajzait az allas@manatwork.hu e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-1091-es referenciaszámot!

Az állás részleteiről érdeklődhet Hegedüs Mónikánál a 20/983-61-73-as telefonszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Győr
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő