KONTÍROZÓ-KÖNYVELŐ, ADATRÖGZÍTŐ (4 ÓRÁS RÉSZMUNKAIDŐS) (6226)

  • A hirdetés 1070 napja lejárt

Elvárások:
•Középfokú közgazdasági végzettség
•4 órás részmunkaidő vállalása
•Felhasználói szintű számítógépes ismeretek: Word, Excel, Internet használat
•Önálló, precíz, alapos, terhelhető és jól alkalmazkodó személyiség

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Előny:
•adatrögzítés területén szerzett tapasztalat
•gépírástudás
•könyvelőirodában szerzett szakmai gyakorlat

Feladatok:
•adatrögzítés
•kontírozás
•irodai adminisztráció

Juttatások:
•Bérezés: megegyezés szerint

Munkaidő:
•Hétfőtől péntekig: napi 4 óra

Munkavégzés helye:
•Győr

Megbízónk profilja:
•Megbízónk egy győri számviteli, könyvvizsgálói és adószakértői tevékenységet folytató vállalkozás.

Jelentkezési határidő:
•A fényképpel ellátott pályázatokat a pozíció és a bérigény megjelölésével 2014. április 18-ig a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.
•Érdeklődni lehet ügyfélszolgálati időben a 36 96 508-000, 70/455-0209 Kiss Renátánál.
Link megjelenítése

Ügyfélszolgálati idő:
•hétfőtől – csütörtökig: 8-16 óráig, pénteken: 8-15 óráig