www.cvonline.hu

Kontírozó, adatrögzítő (könyvelés) - diákmunka

  • A hirdetés 1336 napja lejárt
Szeretnél már a tanulmányaid alatt gyakorlatot szerezni a könyvelés területén? Szeretnél pénzt is keresni vele? Van hozzá kitartásod, szorgalmad? Akkor gyere, jelentkezz!

Feladatok:
  • könyvelő munkájának segítése,
  • adatrögzítés,
  • kontírozás,
  • bejövő számlák kezelése.
Elvárások:
  • 18 év feletti életkor és nappali tagozatos hallgatói jogviszony,
  • megkezdett gazdasági vagy pénzügyi/számviteli tanulmányok,
  • angol nyelv min. középfokú ismerete,
  • jó probléma megoldó képesség,
  • precizitás,
  • nagyfokú megbízhatóság.
Amit kínálunk:
  • jó csapat,
  • kellemes munkakörnyezet,
  • jó tapasztalatszerzés,
  • biztos és hossztávú munka.
Munkavégzés helye:
  • Szeged
Kapcsolat:
Amennyiben szeretnél nálunk dolgozni, várjuk jelentkezésedet a E-mail cím megjelenítése-ra
Kérlek a tárgy mezőben tüntesd fel a AR referenciaszámot!