www.cvonline.hu

Konszolidációs beszámoló készítő munkatárs

  • A hirdetés 733 napja lejárt

OTP Bank

munkakör betöltéséhez munkatársat keres.

Feladatok:

  • Leányvállalati adatok feldolgozása, elemzése, figyelemmel kísérése,
  • Kapcsolattartás az egyes leányvállalatokkal,
  • Konszolidációs feladatok ellátása,
  • Részvétel az éves és évközi konszolidált beszámolók elkészítésében,
  • Közreműködés a negyedéves tőzsdei gyorsjelentések alapadatainak elkészítésében,
  • Részvétel a csoporttagok adatszolgáltatási feladatainak kialakításában,
  • Számviteli jogszabályok értelmezése,
  • Közreműködés vezetői ad-hoc feladatok végrehajtásában,
  • Riportok készítése, egyeztetése.

Elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi/számviteli iskolai végzettség,
  • Szakmai angol nyelvtudás,
  • MS Word, Excel, PowerPoint magas szintű felhasználói ismerete,
  • Megbízható, pontos munkavégzés,
  • Kreativitás,
  • Jó problémamegoldó képesség,
  • Képesség az önálló és a csapatmunkára.

Előny:

  • Számviteli területen szerzett gyakorlat,
  • SAP rendszer ismerete,
  • Mérlegképes könyvelői végzettség.

Jelentkezési határidő: 2015. december 09.

Kérjük, hogy a Karrierportálunkon a meghirdetett munkakörre történő jelentkezéséhez használjon Internet Explorer böngészőt. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson ide!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol