www.cvonline.hu

Konszolidációs beszámoló készítő munkatárs

  • A hirdetés 963 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt.

A Számviteli és Pénzügyi Igazgatóság munkatársat keres

munkakör betöltésére

Feladatok:

  • A számviteli törvény és a nemzetközi számviteli szabályok szerinti konszolidált beszámolók készítése,
  • A beszámoló készítést érintő jogszabályi előírások banki adaptálása,
  • A beszámolókhoz szükséges adatszolgáltatási rendszer kidolgozásában való részvétel,
  • Kapcsolattartás a konszolidációba bevont vállalkozásokkal,
  • Részvétel projektekben.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú közgazdász vagy üzemgazdász végzettség,
  • Számviteli könyvviteli ismeretek
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás,
  • MS Word, Excel magas szintű felhasználói ismerete,
  • Kreativitás és kezdeményező készség,
  • Jó problémamegoldó képesség,
  • Logikus gondolkodás, rendszerszemlélet,
  • Jó írásbeli kommunikációs és tárgyalási készség,
  • Képesség önállóan és csapatban is dolgozni,
  • Pontosság, precizitás.

Előny:

  • Hasonló területen szerzett néhány éves szakmai tapasztalat

Jelentkezési határidő: 2014. augusztus 8.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és jelentkezéshez kérjük kattintson az alábbi linkre!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő