www.cvonline.hu

Konstruktőr

  • A hirdetés 239 napja lejárt

Konstruktőr

Szo1Konst-Szo

Elektronikai alkatrészek gyártásával foglalkozó partnercégünk csapatába keresünk konstruktőr munkatársat. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

  • Termékfejlesztés konstrukciós támogatása, dokumentációk létrehozása, termékrajzok ellenőrzése,
  • Részvétel új típusok kifejlesztésében,
  • Termékbe beépülő új alkatrészek tervezése,
  • Technológiához tartozó gépek, berendezések, szerszámok tervezéséhez szükséges adatszolgáltatás,
  • Racionalizálási javaslatok megtétele,
  • Elektromos alkatrészek tervezése, rajzolása,
  • Külső megjelenés kialakítása,
  • Fentiek számítógépes dokumentálása.
Tapasztalat:
  • Gépészmérnök végzettség,
  • Angol és/vagy német nyelvismeret,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office),
  • CAD ismeretek,
  • Innovatív készség.

Szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Vas
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő