www.cvonline.hu

Konstruktőr

  • A hirdetés 823 napja lejárt

Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója megbízója, a fémfeldolgozás és felületkezelés területén mind egyedi darabok, mind kis és nagy szériák gyártására specializálódottRega Metall Fémfeldolgozó Kft. részére keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Konstruktőr

Feladatok:

  • Új termék, projektek bevezetési folyamatának támogatása vevői igényeknek megfelelő terméktervezés, dizájntervezés a tervezéstől a sorozatgyártásig
  • Aktív részvétel a termék koncepciók kidolgozásában
  • Műszaki rajzdokumentáció, gyártási dokumentáció összeállítása
  • Tervezés 2D és 3D környezetben, rajzok és modellek készítése
  • Már meglévő konstrukciók fejlesztése, javítása, dokumentációba visszacsatolása
  • Tervezés és gyártás hatékonyságának értékelése, részvétel a folyamatok optimalizálásában
  • Szükség szerinti közreműködés reklamációs intézkedések meghatározásában, bevezetésében
  • Gyártáshoz kapcsolódó technológiai folyamatok mérnöki támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú, műszaki szakirányú végzettség,
  • Min. 3-4 éves szakirányú, elsősorban konstruktőrként vagy tervezőmérnökként / fejlesztőmérnökként szerzett szakmai tapasztalat,
  • Gép- vagy gépalkatrész tervezésben szerzett gyakorlat,

  • AutoCAD, 3D tervezésben való jártasság,
  • Kommunikációképes, aktív német nyelvtudás VAGY aktív angol munkanyelv felfejleszthető német nyelvismerettel, amit megállapodás szerint a cég támogat,
  • Önálló munkavégzés, kreatív feladatmegoldó képesség, precizitás.

Előny:

  • Fémiparban szerzett konstruktőri tapasztalat
  • Gépészmérnök végzettség
  • PTC Creo Elements program ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil, svájci-német hátterű multinacionális vállalat,

  • Hosszútávú, biztos munkahely,

  • Szakmailag érdekes és kihívásokat tartogató terület,

  • Szakmai fejlődés támogatása, külföldi továbbképzési lehetőséggel,

  • Fiatalos, innovatív, modern munkakörnyezet,

  • Versenyképes fizetés,

  • Széleskörű béren kívüli juttatások (pl. iskolakezdési, étkezési és útiköltség támogatás, teljesítmény és minőségügyi prémiumok),

  • 13. havi bér,

  • Mind autópályáról mind tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető

Munkavégzés helye:

  • Pest megye (Táborfalva)

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem, magyar és idegen (elsősorban német nyelvű) nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje azE-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Dabas
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő